İzmir Web Tasarım & Dijital Ajans;
Reetmic Studio

Reetmic Studio, 2020 yılında İzmirde kurulan web tasarım & dijital ajansıdır. Markanızın, her gün daha da fazla dijitalleşen dünyada varlığını sürdürebilmesi için yaratıcı çözümler üretmek için her zaman yanınızdadır.

Öne çıkmanızı istiyoruz.

İzmir web tasarım & dijital ajans Reetmic Studio olarak, gelişen dijital çağın öneminin farkındayız. Çalışmalarımızda devrim yaratmak için dijital dünyaya dair bilgimizi hayal gücümüzle birleştiriyoruz.

Markanızı Bizimle Büyütün

İzmir web tasarım & dijital ajans Reetmic Studio, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak bir çalışma kapsamı oluşturmak için dijital bilgimizi işletmenizin hedeflerine ve bütçesine uyguluyoruz. Yenilikçi araçlarla işlemleri gerçekleştirir ve insanlar ve markalar arasındaki etkileşimi teşvik ederiz. Yarının iletişim kanallarını bugün oluşturuyoruz.

Proje Süreci

Planlama

Verilerden ve iletişimden etkili çözümler doğar: Hedeflerinizi öğrenmek, işinizi anlamak için doğru soruları sormak, kullanıcılarınızla empati kurmak, rekabetinizi ve çözmek istediğiniz sorunlar için zaman ayırırız.

Tasarım

Harika tasarım, iş için çok önemlidir. Tasarım odaklı düşünme sürecimiz, organizasyonumuza ve kültürümüze nüfuz eder. Tasarımlarımız, kullanıcılarınız ve müşterileriniz için basit ve akılda kalıcı deneyimler yaratmak için zaman ayırırız.

Geliştirme

Planlama sürecinde elde ettiğimiz verilerle, tasarım sürecinde kararlaştırılan harika tasarım üzerinden, projenin final adımına ulaşmasında gerekli olacak son düzenlemeleri yapıyoruz

Test & Bakım

İzmir web tasarım & dijital ajansı olan Reetmic Studio olarak, işimiz geliştirme ile bitmiyor. Düzenli olarak Güvenlik Denetimleri, her hafta kod yedeklemeleri ve sürekli sistem yükseltmesi yapıyoruz. Herhangi bir uyumsuzluk veya hataları bulmak için her ay tüm sistemi test ediyoruz.

Markalar

Birlikte Çalıştığımız; projelerine renk kattığımız için bize renk katan markalar.

Bütün Markalar

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemi tasarlamanın ve geliştirmenin maliyeti nedir?

Her markanın ihtiyaçları farklıdır, bu sebepten dolayı; bir web tasarımından diğerine fiyatlandırma büyük ölçüde değişkenlik gösterir. Biz İzmir web tasarım & dijital ajans Reetmic Studio olarak marka uygun tasarımlar yaratıyoruz. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz fiyat alabilirsiniz.

Web tasarımı oluşturmak ne kadar sürer?

Web sitenizi oluşturma süreci; metinlerin, görsellerin hazırlanması ve projenin kapsamına göre büyük ölçüde değişecektir. Ortalama bir web tasarım, baştan sona tamamlanması yaklaşık 1 ay sürer.

Ne büyüklükte ve ne tür şirketler ile çalışıyorsunuz?

İzmir web tasarım & dijital ajans Reetmic Studio olarak, büyük ölçekli işletmelerden, küçük ölçekli işletmelere, kar amacı gütmeyen kuruluş ya da kurumlarda kadar geniş müşteriye sahibiz. Hangi markalarla çalıştığımızı buradan görebilirsiniz.

Bir ödeme planı sunuyor musunuz?

Evet, ödeme planını iki aşamaya böldük. ilk aşama: size sunmuş olduğumuz tasarımlardan birini beğendiğinizde ve çalışmaya istediğinizde %50, ikinci aşama: proje bitimde %50 olarak alınır.

Projeniz Hakkında Detayları Konuşalım

Dijital dünya hızla değişiyor ve işiniz bir sonraki adımı benimsemeye, yarının trendlerini bugünden oluşturmaya başlayalım. Sonuç alan harika projelerde birlikte çalışmaya hazır mısınız?