Hizmetler

İzmir Web tasarım & dijital ajans Reetmic Studio olarak, işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak bir çalışma kapsamı oluşturmak için dijital bilgimizi işletmenizin hedeflerine ve bütçesine uyguluyoruz. Yenilikçi araçlarla işlemleri gerçekleştirir ve insanlar ve markalar arasındaki etkileşimi teşvik ederiz. Yarının iletişim kanallarını bugün oluşturuyoruz.

Web Tasarım

Potansiyel müşterilerinizin hatırlayacağı, akılda kalıcı, modern web tasarım, kurumsal web tasarım, kişisel web tasarım ve daha bir çok sektöre özel web sitesi oluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

E-Ticaret

Harika ürünlerinizin satışlarını dijital ortamdan yapabilmeniz için, qeb tasarım hizmetlerimizin bir parçası olarak standartların üstünde olacak e-ticaret sistemleri sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Grafik Tasarım

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak modern, yaratıcı, pratik tasarımlar oluşturmak için hayal gücümüzü ve bilgilerimizi birleştirip markanıza en uygun tasarımları oluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Sosyal Medya Yönetimi

Her gün daha da fazla dijitalleşen dünyada sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki çevrimiçi varlığınızı sürdürmeniz için çabalıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürün Fotoğraflarıyla Markanızı Güçlendirin. Sahip olduğunuz muhteşem ürünlerinizi, görsellerle dikkat çekici ve satın almaya hazır hale getiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Projeniz Hakkında Detayları Konuşalım

Dijital dünya hızla değişiyor ve işiniz bir sonraki adımı benimsemeye, yarının trendlerini bugünden oluşturmaya başlayalım. Sonuç alan harika projelerde birlikte çalışmaya hazır mısınız?