S.S.S

Reetmic Studio, Web Tasarım, Logo Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve daha fazlası hakkında sıkça sorulan sorular…

Reetmic Studio S.S.S

Reetmic Studio Ne Zaman Kuruldu?

Reetmic Studio 17.08.2020 tarihinde izmirde kuruldu.

Web Tasarım S.S.S

Web tasarım çalışmaları ne kadar sürer?

Web tasarım çalışmaları, proje kapsamına göre 1 hafta ile 1-2 ay arasında değişmektedir. Proje yöneticilerimizle yapılan görüşmelerde projenin net süre bilgisi verilmektedir.

Web tasarımı çalışmalarında süreç nasıl işler?

Marka sahibiyle toplantı yapılarak web tasarım da kullanılacak gerekli veriler (Görseller, metinler…) toplanır. Markayı, isteklerini, hedeflerini anlaya çalışır ilerleyeceğimiz yolu planlarız.

Marka için yapılacak web tasarım projesi için sektör araştırılması yapılır veriler toplanır. Elde edilen verilerle demo web tasarım oluşturulur ve marka sahibiyle paylaşılır. Ortak karar alındığında web tasarım kodlanmaya başlanır.

Web sitesi yapımında kullandığınız teknolojiler nelerdir?

Markanın tercihine bağlı olarak özel yazılımlarda; Html5, Css3, Javascript yoğunlukla en güncel teknolojileri kullanıyoruz. Hazır altyapı isteklerinde ise; WordPress, Joomla, Drupal vb. en güncel içerik yönetim sistemlerini kullanıyoruz.

Projeleriniz Hakkında Detayları Konuşalım!

Dijital dünya hızla değişiyor ve işiniz bir sonraki adımı benimsemeye, yarının trendlerini bugünden oluşturmaya başlayalım. Sonuç alan harika projelerde birlikte çalışmaya hazır mısınız?